Rozstrzygnięto konkurs plastyczny "Żołnierze Wyklęci"

 W dniu 18 marca w jędrzejowskim Centrum Kultury odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego „Żołnierze Wyklęci” ogłoszonego w lutym przez burmistrza Jędrzejowa. W konkursie wzięło udział 76 prac nadesłanych przez uczniów klas IV – VI szkól podstawowych z gminy Jędrzejów. Jury w składzie: Burmistrz Jędrzejowa Marcin Piszczek, Sebastian Sipa – z-ca dyrektora Centrum Kultury w Jędrzejowie, Artur Smerkowski – artysta malarz, Ryszard Kasperek – artysta malarz, Marek Godlewski – działacz społeczny, dokonało ich oceny i postanowiło nagrodzić równorzędnymi nagrodami 12 z nich:

NAGRODZENI

- Aleksandra Koniusz SP Łysaków

- Aleksandra Równicka SP Podchojny

- Daniel Dziób SP Nr 2 Jędrzejów

- Sandra Dziopa SP Nr 4 Jędrzejów

- Filip Kalwarski SP Nr 4 Jędrzejów

- Klaudia Szymańska SP Nr 4 Jędrzejów

- Karol Kmiecik SP Nr 4 Jędrzejów

- Julia Boryś SP Nr 4 Jędrzejów

- Julia Sędek SP Mnichów

- Kacper Pisarek SP Jasionna

- Magdalena Belicka SP Raków

- Oliwia Pełka SP Raków

Nagrodzeni uczniowie otrzymali z rąk sekretarz gminy Renaty Kawiorskiej wydawnictwa albumowe oraz zestawy gadżetów promocyjnych.

Ponadto juty postanowiło wyróżnić następujące osoby:

NAGRODY POCIESZENIA + WYWIESZENIE PRAC NA EKSPOZYCJI W CK

SP Łysaków

Daria Koniusz kl. 5

Kamila Wachowicz kl. 5

SP Piaski

Oliwia Kubicka kl. 6

Mateusz Pańtak kl. 5

Patryk Nogaj kl. 5

SP Jasionna

Małgorzata Kania kl.5

Natalia Sęk kl. 5

SP Prząsław

Gabriela Królik kl. 6

SP Skroniów

Ewa Skrzypiec kl. 6

Paweł Leśniewski kl. 4

Kinga Wyrozumska kl. 5

Wiktoria Bartkiewicz kl. 6

Angelika Olesińska kl. 6

SP Raków

Milena Blicharska kl. 5

Daria Blicharska kl. 5

Klaudia Kamińska kl. 6

Dagmara Sęk kl. 6

Miłosz Twardowski kl. 5

SP Podchojny

Anastazja Lewicka kl. 6

Wiktoria Borek kl. 4

Patrycja Budzińska kl. 6

Eryka Jaworska kl. 5

SP Nr 2

Nina Krzysztofik 6

Oliwia Abramowicz 4b

Natalia Więckowska 4

Wiktoria Szwed 4

Joanna Staszczyk 6

Emilia Ciosk 6

Magdalena Poświat 4

Weronika Kowalczyk 5

Iga Witkowska 5

Ola Figurska 4

SP Nr 3

Julia Marcinkowska 5b

Mateusz Adamczyk 6a

Nikola Trzoskacz 5a

Ewa Synowska 5b

Katarzyna Korpus 6

Kamila Więckowska 6a

SP Nr 4

Karol Żabicki 6a

Bartek Pawlikowski 6b

Nadia Pełka 6b

Gabriela Imosa 5a

Wiktoria Lech 6b

Wiktor Gołucki 6a

Karolina Bacharz 5a

Maciej Kmiecik 5a

Sandra Jakubczyk 6b

Wyróżnieni otrzymali pamiątkowe zestawy gadżetów.Po zwiedzeniu wystawy prac uczestnicy uroczystości zostali zaproszeni na mały poczęstunek.Burmistrz Jędrzejowa składa serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom konkursu oraz nauczycielom, pod którym okiem wykonywane były prace konkursowe.

źródło: www.umjedrzejow.pl

(fot. www.umjedrzejow.pl)

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy.

Dodaj swoją opinię:

Przepisz kod Odśwież